Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

Tony Blair

Habit ish-kryeministri Tony Blair: Jeni idiotë nëse nuk jeni vaksinuar kundër Covid-19!

Ish -kryeministri britanik Tony Blair i ka quajtur “idiotë”, personat që nuk janë vaksinuar ende kundër Covid-19, deklaratë kjo e cila ka “zemëruar” qytetarët....

Pandora Papers: Tony Blair ka fshehur një ndërtesë me vlerë 7.6 milion euro në parajsat fiskale, shmangu taksat

Rrjedhja më e madhe e dokumenteve nga parajsat fiskale zbulon se ish-kryeministri britanik Tony Blair, ka shmangur një shumë të konsiderueshme taksash. Ish-këshilltari i kryeministrit...

Gazetari bën deklaratën e fortë: Tony Blair ka ardhur në Shqipëri, takoi ministren që do zëvendësojë Erion Veliajn

Gazetari Ylli Dylgjeri ka shkruar se ditën e mërkurë ish-kryeministri i Britanisë së Madhe Tony Blair ka mbërritur në Shqipëri. Sipas tij, ai ka...

Drejtori i Tony Blair publikon videon dhe mbështet Edi Ramën: Tre fitore radhë, një arritje fantastike! Sikur ne në Angli të kishim një Kryeministër...

Alastair Campbell, shkrimtar, aktivist dhe gazetar i njohur britanik, shpreh hapur mbëhstetjen e tij për kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama. Përmes një shënimi, Campbell,...

Kryeministrja britanike “DËNON” komentet e Tony Blair për BREXIT: Ai fyen zyrën ku qeverisi dhe njerëzit që u shërbeu (DEKLARATA PËR REFERENDUM)

Kryeministrja britanike Theresa May ka sulmuar një ndër paraardhësit e saj, duke akuzuar Tony Blair se po minon bisedimet e Brexit duke kërkuar një...

Ish-kryeministri britanik TONY BLAIR ‘shuplakë’ QEVERISË DHE EVROPËS: Qeveria s’di ç’bën, duhet të përgatitemi për REFERENDUM të dytë

Ish-kryeministri britanik Tony Blair tha sot në BBC radio se UK dhe BE duhet të përgatiten për një referendum të dytë, sepse parlamenti nuk...

Instituti i Tony Balir nxjerr njoftimin, kërkon këshilltar për zyrtarët e lartë

Instituti i ish-kryeministrit britanik Tony Blair është duke kërkuar një ekspert si këshilltar për një post në Beograd për të punuar dhe këshilluar zyrtarët...

E BUJSHME/ Personalitet në politikën botërore, ish-kryeministri i futet futbollit

Pas dorëheqjes së Richard Scudamore nga posti i presidentit të Premier League, në Angli po mendojnë të gjejnë pasardhësin e Scudamore. ...

Guvernatori i Pulias: Ramës i pëlqen ideja të na shesë ujin. E fola dhe me Toni Bler

Guvernatori i Pulias Michele Emiliano deklaron se kryeministri Edi Rama është në favor të ndërtimit të një tubacioni që do të furnizojë me ujë...

Blindohet hoteli në zemër të Tiranës, ka ardhur miku i rëndësishëm i kryeministrit Rama

Hoteli Sheraton në Tiranë është blinduar nga forcat e shumta të policisë dhe kontrollet e shtuara. Gazetari investigativ Artan Hoxha thotë se...

Lajmet e fundit