Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Tonin Vocaj

Drejtuesit e Policisë Shqiptare presin në takim drejtuesen e SEESAC, diskutohet për rritjen e kapaciteteve në luftën kundër trafikut të armëve

Drejtori i Policisë Kriminale, Tonin Vocaj dhe Drejtori i Departamentit për Kufirin dhe Migracionin, Eduart Merkaj, kanë pritur ditën e sotme në një takim...

Drejtorët Veliu, Vocaj dhe Loka në fushat e Niklës, Forcat Speciale djegin hashashin e kapur në mes të fshatit (FOTO-VIDEO)

Forcat Speciale RENEA dhe FNSH janë duke zhvilluar një operacion blic në zonën e Niklës, në Fushë Krujë në këto momente. Mësohet se në...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, Ardi Veliu dhe Tonin Vocaj me urgjencë në Elbasan, do merret në pyetje Arbër Paplekaj

Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu dhe Drejtori i Policisë Kriminale, Tonin Vocaj kanë udhëtuar drejt Elbasanit. Ata kanë mbërritur në këtë qytet për...

E PAPRITUR/ Vettingu i policëve nis në tetor, i pari hyn Ardi Veliu, ja cilët e ndjekin (DETAJE)

Vettingu në radhët e policisë së shtetit do të nisë në muajin tetor. Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit bëri me dije...

Lëvizje në Policinë e Shtetit, Lleshaj emëron 2 drejtorë! Ja kush do udhëheqë departamentin e Policisë Kriminale (EMRAT)

Lëvizje në Policinë e Shtetit, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj emëron me urdhër dy drejtorë.   Zëvendësministri i Brendshëm Besfort Lamallari...

Lajmet e fundit