Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

Toni Gogu

“Është cënuar siguria kombëtare”, PS: Të nisë urgjent hetimi për Monika Kryemadhin! Ç’lidhje ka me oligarkët rus

Nënkryetari i grupit parlamentar socialist, Toni Gogu u ka bërë thirrje organeve hetimore që të nisin hetimin për deputeten e Partisë së Lirisë, Monika...

Deputeti i PS bën gafën: Hajredin Pasha, heroi i të gjithë dibranëve

Deputeti i Partisë Socialiste, Toni Gogu ka dashur të përkujtojë heroizmin e dibranëve 170 vite më parë, por ka bërë një gafë. Gogu ka postuar...

“Ishte seksizëm i pastër”, ja çfarë vizatoi deputeti i PS në Kuvend që bëri Flutura Açkën t’i tërhiqte vëmendjen

Senaca e djeshme maratonë është shoqëruar me debate të ashpra jo vetëm mes opozitës dhe maxhorancës, por dhe vetë PD. Deputetja e PD, Flutura Açka...

FOTOLAJM/ Deputeti socialist “kapet” duke pikturuar në Kuvend

Deputeti i Partisë Socialiste, Toni Gogu është parë në seancën e sotme plenare duke pikturuar. Pas mbarimit të fjalës, ai është ulur në vendin e...

Debate të forta në Komisionin Hetimor për 25 prillin, Alibeaj humor me Bardhyl Kollçakun: Ulu Gjeneral se nuk kanë rënë topat akoma, ulu

Mbledhja e radhës në Komisionin Hetimor për Zgjedhjet po zhvillohet mes debateve të ashpra, nga të dy palët. Në fakt, debati nuk bëhet për...

U larguan nga Komisioni Hetimor, Toni Gogu shpjegon arsyet: Alibeaj injoroi të drejtën tonë për të paraqitur propozimet

Nënkryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Toni Gogu ka reaguar për mbledhjen e mbajtur ditën e sotme të Komisionit Hetimor për zgjedhjet e...

“Do të mbrojmë nderin e 25 prillit”, PD nuk merr pjesë në mbledhje, Gogu: Na ofenduan por ne do jemi sërish nesër këtu

Sërish është përsëritur e njëjta situatë për mbledhjen e rradhës të Komisionit Hetimor për zgjedhjet e 25 prillit. Këtë herë mbledhja është bojkotuar nga Partia...

Alibeaj tha se PS do të pengojë Komisionin, reagon Gogu: Kryetari ka shkelur rregulloren, propozuam që mbledhja të mbahej nesër

Enkelejd Alibeaj, kryetar i Komisionit Hetimor për zgjedhjet e 25 prillit, deklaroi sot se socialistët nuk kishin marrë pjesë në mbledhje dhe nuk kishin...

“Më ka paguar kursin e kitares kur nuk kam patur mundësi ekonomike”, Ermal Mamaqi i kthen “nderin” Toni Gogut, kërkon vota për të:...

Aktori i njohur  Ermal Mamaqi ka shprehur publikisht mbështetjen e tij për kandidatin e Partisë Socialiste, Toni Gogu. Për Ermalin, Gogu është një njeri mjaft...

Lirohet nga detyra prefektja e Tiranës Suzana Jahollari, ja kush e zëvendëson (EMRI)

Prefektja e qarkut të Tiranës Suzana Jahollari është liruar nga detyra ditën e sotme. Mësohet se postin e saj do e...

Lajmet e fundit