Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

TAG

tomorr alizoti

Përplasja në Partinë Demokratike, Tomorr Alizoti jep zgjidhjen: Të mos ketë më kryetarë, të krijohet një Komision që partia të bëhet institucionale

Deputeti demokrat Tomorr Alizoti ka folur mbrëmjen e sotme për situatën në të cilën ndodhet Partia Demokratike, teksa ka dhënë edhe mendimin e tij...

Evi Kokalari del kundër Tomorr Alizotit: Pse nuk e ngriti zërin kur PD po blindohej? Doli sot dhe nxori veten hero, me kë tallet...

Aktivistja shqiptare në SHBA, Evi Kokalari, ka sulmuar deputetin demokrat Tomorr Alizoti, pasi ky i fudnit deklaroi se Basha dhe Berisha janë të dy...

“PD nuk ka të ardhme me këto figura politike”, Alizoti: Të mblidhet Grupi Parlamentar, opozita është në ditën më të keqe

Skenat e dhunshme në selinë e Partisë Dmeokratike nuk i kanë pëlqyer aspak deputetit demokrat Tomorr Alizoti, i cili është shprehur se PD nuk...

Tomorr Alizoti: Nuk mund të përdoret gaz ndaj demokratëve! PD ka vdekur politikisht, për çfarë i duhet vula dhe selia?

Deputeti demokratë tomorr Alizoti ka hedhur akuza të forta ndaj kryedemokratit Lulzim Basha, pasi mbështetësit e këtij të fundit hodhën gaz lotsjellës ndaj protestuesve...

Promovohet libri “Vaji i gurit” i autores Miranda Haxhia, Tomorr Alizoti mungon për shkak të Ramës, kryeministri njofton mungesën në momentin e fundit

Ditën e sotme është promovuar libri “Vaji i gurit” i autores Miranda Haxhia, i cili tregon fatin e inxhinierit shqiptar Riza Alizoti në 37...

Pse Lulzimi s’kap dot, as lartësinë e “Big-Benit”, as majat e Tomorrit

Nga Kreshnik Spahiu Dje zyra e shtypit të Lulzim Bashës sulmoi ashpër deputetin Tomor Alizoti. “Çdo parti ka Blush-ët e saj” ishte referenca negative që ju...

“PD po shkon drejt përçarjes”, Alizoti flet për vështirësitë e fëmijërisë: Nuk jam në parti për Bashën apo Berishën, por për njerëzit e mi...

Deputeti demokrat Tomorr Alizoti është shprehur mbrëmjen e sotme se Partia demokratike është pranë përçarjes për shkak të përplasjes Basha – Berisha. “Tensioni është aq...

Tomorr Alizoti ia thotë në sy Bashës: Po shkuam në Foltore, ju të kryqëzoni! Mos i pengo deputetët, përplasja është mes teje dhe Berishës

Një tjetër deputet demokrat ka dalë kundër Lulzim Bashës për mënyrën se si kryedemokrati po e drejton Partinë. Ai është Tomorr Alizoti, i cili...

Flamur Noka zbulon deputetin tjetër që i doli kundër Bashës në mbledhje: Kuvendi Kombëtar do të mblidhet dhe askush s’ka forcë ta ndalojë

Deputeti demnokrat Flamur Noka ka zbuluar detaje nga mbledhja e ditës së sotme të Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike. Ai tha se së bashku me...

“Mbeturina të Partisë së Punës”, Tomor Alizoti irritohet me deklaratën e Ramës: Je i biri i xhelatit, nipi i Spiro Kolekës

Tomor Alizoti, deputet i opozitës, ka reaguar sot pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama, i cili nga foltorja e Kuvendit iu tha demokratëve se...

Lajmet e fundit