Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

tom doshi

“Autorët e masakrës zgjedhore”, PD publikon videon dhe i merr me radhë nga Tom Doshi, Aqif Rakipi tek Rrahman Rraja

Partia Demokratike ka publikuar një video, ku shkruan se Edi Rama dhe Tom Doshi, janë autorë të masakrës zgjedhore. PD ka publikuar një video, ku...

Pano Soko akuzon avokatin Altin Goxhaj: Mori 180 milionë lekë grante si drejtues i Sorosit, u financua edhe nga Tom Doshi për të sulmuar...

Kandidati i Nismës Thurje në Tiranë, Pano Soko, ka akuzuar avokatin Altin Goxhaj se ka marrë 180 milionë lekë grante si drejtues i Sorosit.Në...

Dha dorëheqjen nga PSD-ja, kush janë tre deputetët që Tom Doshi futi në Kuvend

Partia Social Demokrate e Tom Doshit mori tre mandate në zgjedhjet e 25 prillit. Dy i mori në Shkodër dhe një në Tiranë, por vetë...

“Unë jam i jueji e jeni te mijtë!”, Tom Doshi mbyll fushatën me fishekzjarre: I kam hy kësaj rruge i vetëm, pa struktura e...

Tom Doshi, kryetar i PSD, e ka mbyllur dje fushatën e zgjedhjeve të 25 prillit me festë e fishekzjarre. Fushatë që u konkretizua me...

Mbyllet përfundimisht numërimi i votave për deputetë në Tiranë: Te PS Fatmir Xhafaj “bën namin”, Basha më i preferuari nga demokratët (SHIFRAT)

Është mbyllur numërimi për votat e kandidatëve për deputetë në qendrën e fundit të votimit në kryeqytet. PS në Tiranë arriti të marrë 226.842...

Hoqi dorë nga mandati, por Tom Doshi është më i votuari në Shkodër, lë pas kandidatët e PS dhe të PD

Ka përfunduar pak orë më parë numërimi i kadidatëve për deputet në Shkodër. Në këtë qark mandatet janë ndarë 5 për Partinë Demokratike, 3...

Mark Marku shpjegon “masakrën” e zgjedhjeve: Tom Doshi s’ka shanse të marrë 3 deputetë! Do nxjerrim video së shpejti

Kandidati për deputet i PD-së, Mark Marku i qëndron deklaratës së tij të parë për vjedhje masive të zgjedhjeve në Shqipëri. I pyetur për dorëheqjen...

PSD me tre mandate në këto zgjedhje, të gjithë kadidatët me vota në Shkodër, kryeson Tom Doshi

Numërimi i kandidatëve vijon në të zgjithë qarqet. Teksa numërimi vijon, duket se kadidati më i votuar në qarkun e Shkodrës në PSD është Tom...

I tha Rakipllarit “O K*URVË”, Tom Doshi kërkon falje: Ishte reagim emocional, nga ngarkesa e fortë

Një përplasje e ashpër ka ndodhur mbrëmjen e djeshme mes kryetarit të PSD-së Tom Doshi dhe gazetarit Robert Rakipllari. Doshi është lidhur “live” me emisionin...

Tom Doshi “ja merr në kthesë” Monika Kryemadhit, LSI në Shkodër del forcë e katërt

Në qytetin e Shkodrës deri më tani janë numëruar 98.7 % e votave. Partia Demokratike vijon të kryesojë me 43.9%, e ndjekur nga Partia...

Lajmet e fundit