Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

tom Cruise

Tom Cruise i grabisin mjetin super luksoz me mijëra paund mall brenda

BMW -ja e aktorit hollivudian Tom Cruise u vodh ndërsa ai ishte duke bërë xhirimet e serialit në "Mission: Impossible 7", në Birmingham. Aktori ka...

Tom Cruise një hero edhe jashtë ekranit, rrezikon jetën e tij për të shpëtuar kameramanin (FOTO)

Tom Cruise është aktori më I dashur për të gjithë. Rolet e tij si një hero në filmat aksion kanë bërë që shumë fansa...

Aksident i frikshëm në xhirimet e filmit të ri, Tom Cruise ‘shikon’ vdekjen me sy

Frikë dhe ankth për aktorin e njohur, Tom Cruise.   Aktori amerikan ka qënë protagonist i një aksidenti me makinë gjatë xhirimeve...

Tom Cruise shkon për xhirime në Venezia, koronavirusi e detyron të ngujohet në hotel

Aktori Tom Cruise kishte shkuar në Venezia, Itali për të kryer disa xhirim, por shfaqja e koronavirusit në shtetin fqinj e detyroi të ngujohet...

Martesa me Tom Cruise, Nicole Kidman: Isha shumë e re

Aktorja Nicole Kidman shokohet nga një aspekt i martesës së saj me Tom Crusie teksa kujton vitet e shkuara. “Isha shumë...

Lajmet e fundit