Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

tolgahan sayisman

“Ma lini mua burrin tim!”, Almeda Abazi s’duron dot dhe tregon hapur kush ia prishi natën romantike me Tolgahan (FOTO)

Bashkëshorti i Almeda Abazit, Tolgahan Sayisman është një aktor shumë i suksesshëm në Turqi. Por suksesi i tij kërkon angazhim dhe impenjim të tepërt, duke...

FOTO/ Almeda Abazi sjell në jetë vajzën, bashkëshorti Tolgahan zbulon emrin e së voglës

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj turk, Tolgahan Sayisman janë bërë prindër për herë të dytë.Bukuroshja shqiptare ka sjellë në jetë vajzën, e cila...

As bashkëshorti turk i Almeda Abazit s’e harron Pavarësinë, ja urimi që bëri për shqiptarët

Bukuroshja Almeda Abazi është martuar me aktorin e njohur turk Tolgahan Sayisman, të cilit i ka mësuar edhe të flasë pak shqip. ...

Me një foto krah Almedës, Tolga uron në shqip Fitër Bajramin

Besimtarët myslimanë ditën e sotme festojnë Fitër Bajramin, pas një muaj agjërimi, të cilin ua bëri më të vështirë edhe situata e krijuar nga...

‘Mos jetofshi me humbje të tilla’, Tolgahan Saysiman ngushëllon shqip popullin shqiptar

Edhe aktori i njohur turk Tolgahan Saysiman, ka shprehur keqardhje për viktimat që la pas tërmeti tragjik i 26 nëntorit në Shqipëri. ...

Publikohen për herë të parë FOTOT, ja si duket djali i Almedës dhe Tolgahan

Para disa ditësh ish-Miss Shqipëria Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan janë bërë për herë të parë prindër të një djali. ...

Pak ditë para lindjes, bashkëshorti i Almeda Abazit publikon FOTON e ëmbël me shqiptaren

Almeda Abazi është një ndër bukuroshet e ekranit që pret të bëhet nënë shumë shpejt. Në këto ditë të veçanta për të,...

Lajmet e fundit