Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

todi shkurti

FOTO/ Këtu ndodhën të shtënat me armë, Policia: Po ndjekim autorin që plagosi dy të rinjtë në lokal (EMRAT-DETAJE)

Altin Gjoka 32 vjeç dhe Jetmir Marashi 28 vjeç mbetën të plagosur mbrëmjen e sotme në rrugën “Todi Shkurti” pranë pallatit Grand, në Tiranë. Uniformat...

Lajmet e fundit