Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

tituj strategji

Tabaku denoncon nga Komisioni Veprimtarisë: Oligarkët rusë kanë marrë tituj strategjikë nga qeveria e Ramës

Është duke u zhvilluar momentalisht Komisioni për Veprimtaritë Prodhuese, Tregtinë dhe Mjedisin. Në këtë komision ka mbajtur fjalën deputetja e PD, Jorida Tabaku, e cila...

Lajmet e fundit