Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

tirja

Rama e pranon: Tirja nuk ishte meteor që ra nga qielli, si ajo ka akoma në sistemin e shëndetësisë

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar përpara mjekëve buxhetin e shëndetësisë për vitin 2022. Gjatë fjalës së tij kryeministri përmendi dhe rastin e Tire Alldervishit, ku...

Shokon ish-roja i Sanatoriumit: E njihja Tiren, më jepnin edhe mua ndonjë 10 mijë lekësh

Një person i cili pretendon se ka punuar si roje në spitalin e Sanatoriumit, ka folur për skandalin që u publikua ditën e djeshme...

Lajmet e fundit