Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

tirane

Plagosja me armë zjarri në Tiranë, arrestohet një nga autorët, shpallet në kërkim vëllai i tij (EMRAT-DETAJE)

Policia e Tiranës ka arrestur një nga autorët e dyshuar të ngjarjes së mbrëmshme në Tiranë, ku mbeti i plagosur me armë zjarri një...

Të shtëna me armë pas mesnatës në Tiranë, një person mbetet i plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak pas mesnatës në një lokal pranë rrugës “Xhanfize Keko” në Tiranë. Burime për media bëjnë me dije se...

Sherr mes grave në një parukieri në Tiranë, 33-vjeçarja dhunohet me sende të forta, policia shoqëron dy të “fortat”

Një sherr mes grave ka ndodhur në një qendër estetike në bulevardin “Bajram Curri”, në Tiranë. Burime paraprake bëjnë me dije se dy qytetare me...

Rikthehen protestat te Ministria e Arsimit, ngrihen edhe maturatët e Shkodrës e Durrësit: Mendoni si për fëmijët tuaj! (FOTO)

Maturantët janë grumbulluar prej disa minutash përpara Ministrisë së Arsimit në Tiranë, dhe kërkojnë rivlerësim të provimit të matematikës, i zhvilluar ditën e djeshme....

Aksident i frikshëm te Komuna e Parisit, Audi luksoz përplas motorin, kalimtarët i matin pulsin shoferit që dergjet në tokë

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot pasdite te Komuna e Parisit në Tiranë. Një makinë tip Audi A8 ka përplasur rëndë një person...

Detaje të reja nga aksidenti në Tiranë, e plagosura është shtatzënë, flasin kalimtarët: Ishte në rrugën e vet, mbeti pa këmbë e shkreta

Një aksident i rëndë ndodhi pasditen e sotme në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë, ku një makinë përplasi një këmbësore teksa ishte në trotuar.30...

Aksident i rëndë në Tiranë, “Benz-i” përplas vajzën që po priste në stacionin e autobuzit

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë.Një automjet tip "Benz" ka përplasur një 30 vjeçare që po priste...

Kurti flet pas përplasjes me Bërnabiç dhe tregon si nisi debati: Ajo nuk donte që të…

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka pranuar se mes tij dhe homologes serbe ka pasur një debat të ashpër ditën e sotme në Tiranë,...

“Të mohosh masakrën e 25 prillit do të thotë të dorëzohesh para padrejtësisë”, Basha kërkon votën e demokratëve: S’është koha të rrimë veç e...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka vijuar takimet e tij në kuadër të fushatës për garën e brendshme në selinë blu. Basha para demokratëve...

Debat i ashpër mes Kurtit dhe homologes serbe në Tiranë: A dëshiron të na pushtosh? Bërnabiç: Si mendon se do okupojmë territorin tonë?

Sot është mbajtur në Tiranë Samiti i Ballkanit Perëndimor, ku mori pjesë dhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti si dhe homologia e tij serbe,...

Lajmet e fundit