Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

Tirane - Partizan

“Blindohet” kryeqyteti, policia njofton masa shtesë për derbin Tirana-Partizani

Nesër do të luhet supersfida e javës së 6-të të Abissnet Superiore, Tirana-Partizani. Derbi i kryeqytetit do të nisë në orën 19:45 dhe do...

Lajmet e fundit