Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

tiranbe

VIDEO/ Grushta e shkelma , sherr i madh mes adoleshentëve në Tiranë, njëri i shtirë pa ndjenja

Një sherr i madh ka ndodhur tek “Bulevardi i Ri” në Tiranë pasditen e djeshme. Dy grupe adoleshentësh janë përplasur ashpër me njëri-tjetrin me grushte...

“I bekuar me ty”, ky është 26-vjeçari Kliton Pira që vrau me thikë 31- vjeçaren nga Gana, prej muajsh në një lidhje dashurie (FOTO)

Pak pas krimit të rëndë të ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, zbardhen detaje për ngjarjen dhe identitetin e dy personave që humbën jetën. Personat...

Posedim kokaine, vjedhje, aksident me vdekje, 10 të arrestuar gjatë orëve të fundit në Tiranë

10 persona janë arrestuar për vepra të ndryshme penale gjatë orëve të fundit në Tiranë. Një 34-vjeçar është arrestuar nga Policia, pasi akuzohet se goditi...

Lajmet e fundit