Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Tirana

Video e Ramës për Tiranën, Basha: Shihni këto foto, flasin vetë

Kreu i Parisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar pas publikimit të një video nga kryeministri Edi Rama, ku shfaqet kryeqyteti vite më parë. “Kujtesë...

Tërbuni heroik ndal Partizanin, Kukësi “poker” me Flamurtarin

Historia nuk ndryshon: “Zeqir Ymeri” është një tabu për Flamurtarin, që nuk ka marrë kurrë pikë aty që kur Kukësi është ngjitur në...

Vendimi, hiqen vizat për shqiptarët me një tjetër shtet në Europë

Qeveria shqiptare ka miratuar sot në parim marrëveshjen me qeverinë e Ukrainës për heqjen e ndërsjelltë të kërkesave për vizë për qytetarët e të...

Tirana në listën e tre qyteteve më të këqija për të jetuar në Europë

Tirana renditet në listën e tre qyteteve më të këqija në Europë, për sa i përket cilësisë së të jetuarit, sipas një raporti të...

Mirel Josa: Tiranës iu mohua 11-metërshi

Tension për mënyrën sesi u arbitrua ndeshja e djeshme Skëndërbeu-Tirana. Mirel Josa e pranon që nekipit iu mohua 11-metërshi ndërsa “Ujqërit e dëborës” festojnë fitore....

Tiranes i vjedhin ndeshjen në Korçë, arbitri penalizon bardheblutë

Partizani fiton me Kukësin e kjo falë golit të shënuar nga Xhevahir Sukaj në fillimin e pjesës së dytë. Ndeshja mes Partizanit e...

Përplasja e “Guerrilasve” me “Fanaticsat”, lumë të sharash nëpër rrugët e Tiranës (VIDEO)

Kjo është një video e publikuar nga Kampionati Shqiptar që tregon përlasjen mes tifozëve të Partizanit dhe  atyre të Tiranës. “Guerrilasit” përplasen...

Flamurtari kalon Tiranën dhe arrin në gjysmëfinalen e Kupës, kualifikohen Kukësi, Skënderbeu dhe Laçi

Laçi mbron avantazhin e ndeshjes së parë dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë duke vijuar mision për të mbrojtur këtë trofe....

Lajmet e fundit