Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

Tirana

Defender Europe 21 “pushton” edhe Tiranën, mësohet se kur do të zbarkojnë në kryeqytet helikopterët, tanket dhe trupat ushtarakë

Stërvitja e përbashkët ushtarake mes forcave shqiptare dhe amerikane në kuadër të “Defender Europë 21” do të jetë e hapur edhe për publikun shqiptar. Lajmi...

Zbulohet kush është vajza “misterioze” në krah të Greg Ramës në stadium, djali i kryeministrit “bezdiset” nga paparaci

Ditën e enjte u luajt në stadiumin “Air Albania” derbi Partizani-Tirana, sfidë e cila përfundoi me rezultatin e paqtë 0-0. Në shkallët e stadiumit...

KATEGORIA SUPERIORE/ Hap fals i Partizanit në Korçë, Teuta “shkatërron” Bylisin dhe merr kreun e klasifikimit, Laç futet në “vallen” e titullit

Ka përfunduar java e 32-të e Kategorisë Superiore, ku Partizani nuk ka shkuar më shumë se barazimi 1-1 me Skënderbeun në ndeshjen e luajtur...

Sherr i madh në Selman Stërmasi, trajneri i Kastriotit kapet me lojtarët e Tiranës, ndërpritet ndeshja (VIDEO)

Ka plasur sherri në ndeshjen mes Tiranës dhe Kastriotit që po luhet në stadiumin “Selman Stermasi”.Trajneri i Kastriotit, Ramazan Ndreu, është përplasur me lojtarët...

Numërohen 26 kutitë e para në kryeqytet: Tirana “nuk do” Lulzim Bashën, më i votuari Belind Këlliçi. Te PS preferojnë Belinda Ballukun dhe Fatmir...

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka nisur të raportojë numrin e votave që ka marrë secili kandidat që ka garuar në zgjedhjet e 25 prillit....

Shifrat e orës 16:00, Dibra vijon me numrin më të lartë të votimeve, ndiqet nga Tirana, numrin më të ulët e mban Vlora (REZULTATI)

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka raportuar se deri në orën 16:00 kanë votuar 40.91% e personave sipas të dhënave që janë marrë nga qendrat...

Sondazhi i Piepoli-t për Tiranën: PS rritet në krahasim me vitin 2017, LSI në “rënie të lirë”, surprizon Nisma Thurje

Në Tiranë duket se votuesit e kanë ndarë mendjen për votën. Nga sondazhi i publikuar nga Instituti Piepoli në Report Tv rezulton e njëjta...

Jorida Tabaku e bindur për ndryshimin e qeverisë: Në të gjitha sondazhet kemi patur rritje të lartë, llogarisim 20 mandate në Tiranë

Kandidatja e Partisë Demokratike në listën e Tiranës, Jorida Tabaku, është shprehur e bindur se PD do të arrijë të fitojë në zgjedhjet e...

Mbyllet java e 27 e Superiores, luftë e fortë mes 4 ekipesh për titullin kampion, Tirana humb shansin e artë në Korçë

Kategoria Superiore ka mbyllur javën e 27 me ndeshjen Partizani-Bylis, e zhvilluar ditën e sotme në stadiumin “Air Albania”. Vendasit fituan me rezultatin e...

Nëse do të votohej sot, kush triumfon në Tiranë? Rama merr gjysmat e mandateve, Basha shumë poshtë… (SONDAZHI)

Kryeqyteti është qarku më i madh, aty ku janë plot 36 deputetë që presin të votohen nga populli. Sipas sondazhit të sotëm të Piepolit...

Lajmet e fundit