Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

Tirana

OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm për qytetarët e Tiranës: Këto janë zonat që për 6 orë do të jenë pa energji elektrike ditën e...

OSHEE ka njoftuar qytetarët e Tiranës se ditën e nesërme gjatë intervalit kohor 09:00-15:00 do të kryhen punime në kabinën K-4 Fideri 323 /...

Periferia e Tiranës pa drita, firma e ndërtimit dëmton një nga fiderat e NST të Farkës

Disa zona në periferi të Tiranës janë aktualisht pa drita dhe me gjas do të qëndrojnë dhe për disa orë, pasi një nga kabllot...

“Tirana u hap”, një program për të promovuar turizmin, Veliaj: Nga sot jam një agjent marketingu i kryeqytetit

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj në një intervistë për Top Neës sqaroi më me detaje sloganin "Tirana u hap", kur tha se...

SUPERLIGA SHQIPTARE/ SUPER PARTIZANI fiton në Durrës dhe merr kryesimin, Tirana ngelet jashtë Europës, 4 ekipe në garë për titullin

Ka përfunduar java e 34-t e Kategorisë Superiore, ku Partizani ka marrë një fitore të madhe në Durrës, duke mposhtur me rezultatin minimal 0-1...

Defender Europe 21 “pushton” edhe Tiranën, mësohet se kur do të zbarkojnë në kryeqytet helikopterët, tanket dhe trupat ushtarakë

Stërvitja e përbashkët ushtarake mes forcave shqiptare dhe amerikane në kuadër të “Defender Europë 21” do të jetë e hapur edhe për publikun shqiptar. Lajmi...

Zbulohet kush është vajza “misterioze” në krah të Greg Ramës në stadium, djali i kryeministrit “bezdiset” nga paparaci

Ditën e enjte u luajt në stadiumin “Air Albania” derbi Partizani-Tirana, sfidë e cila përfundoi me rezultatin e paqtë 0-0. Në shkallët e stadiumit...

KATEGORIA SUPERIORE/ Hap fals i Partizanit në Korçë, Teuta “shkatërron” Bylisin dhe merr kreun e klasifikimit, Laç futet në “vallen” e titullit

Ka përfunduar java e 32-të e Kategorisë Superiore, ku Partizani nuk ka shkuar më shumë se barazimi 1-1 me Skënderbeun në ndeshjen e luajtur...

Sherr i madh në Selman Stërmasi, trajneri i Kastriotit kapet me lojtarët e Tiranës, ndërpritet ndeshja (VIDEO)

Ka plasur sherri në ndeshjen mes Tiranës dhe Kastriotit që po luhet në stadiumin “Selman Stermasi”.Trajneri i Kastriotit, Ramazan Ndreu, është përplasur me lojtarët...

Numërohen 26 kutitë e para në kryeqytet: Tirana “nuk do” Lulzim Bashën, më i votuari Belind Këlliçi. Te PS preferojnë Belinda Ballukun dhe Fatmir...

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka nisur të raportojë numrin e votave që ka marrë secili kandidat që ka garuar në zgjedhjet e 25 prillit....

Shifrat e orës 16:00, Dibra vijon me numrin më të lartë të votimeve, ndiqet nga Tirana, numrin më të ulët e mban Vlora (REZULTATI)

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka raportuar se deri në orën 16:00 kanë votuar 40.91% e personave sipas të dhënave që janë marrë nga qendrat...

Lajmet e fundit