Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
44 %
5.7kmh
0 %
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

tirana marathon

“TiranaMarathon”/ Veliaj: Në 17 Tetor të vrapojmë të gjithë për një qëllim; ajo e dielë do të jetë ditë pa makina

Nga Parku i Liqenit Artificial, të cilit sot iu shtuan edhe 6 rrënjë të reja bliri nga Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit, kryebashkiaku i...

Përfundon pista, Tirana gati për maratonën

Kryeqyteti është gati të presë edicionin e tretë të maratonës së Tiranës. Kur ka mbetur edhe 1 javë nga mbajtja e garës me përfshirjen...

Lajmet e fundit