Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

tirana e re

Tmerrohen pasagjerët e urbanit, kontrollori i Tiranës së Re rrihet me qytetarin, shoferi i jep levën (VIDEO)

Një sherr ka ndodhur në linjën e urbanit të Tiranës së Re këtë të enjte. Pasagjerët që kanë regjistruar pamjet, kanë thënë se një...

VIDEO E TURPSHME/ Dy të rinjtë qëllojnë me shpulla të moshuarin te “Astiri”, dera e urbanit i përplasi nipin 7 vjeçar

Një ngjarje e rëndë dhe njëkohësisht e turpshme ka ndodhur në zonën e "Astirit", ku një zotëri i moshuar është qëlluar me shpulla nga...

Art apo shëmti? Qytetarët revoltohen me pikturën te “Tirana e Re”: Është depresive dhe perverse (FOTO)

Shpesh kemi parë që fasadat gri të pallateve të periudhës komuniste të gjallërohen me vizatime shumëngjyrëshe nga artistë të talentuar, por te zona e...

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, identifikohen autori dhe dy të plagosurit, njëri pronar lokali te Tirana e Re (EMRAT)

Një sherr mes dy grupe të rinjsh ka përfunduar në plagosjen e dy personave më armë zjarri mesditën e sotme në rrugën "Irfan Tomini"...

Arrestohet hajduti i banesave, sulmonte në zonën e “Tiranës së Re”

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë nr 2 kanë bërë kapjen dhe arrestimin në flagrancë të shtetasit, Daniel Bushka, 25 vjeç, banues në...

Punimet për unazën e vogël ndryshojnë stacionet e urbanëve, ja ku zhvendosen

Fillimi i punimeve për unazën e vogël të Tiranës do të krijojë vështirësi të reja në qarkullimin automjeteve në qendër të Tiranës. ...

Lajmet e fundit