Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

tirae

Sfidat e Tiranës në sytë e reporterëve të rinj nga Ballkani, Veliaj dhe ambasadori Del Monaco lançojnë nismën e re: Një mundësi për të...

Tirana do të presë një grup reporterësh të rinj nga gjithë Ballkani, si pjesë e “Youth Trail Initiative”, një iniciativë e OSBE-së. Për këtë...

8 orë pa drita, OSSH jep njoftimin e rëndësishëm, zonat që do të jenë nesër pa energji elektrike në Tiranë

OSSH ka dhënë një njoftim të rëndësishëm për qytetarët e Tiranës, pasi ka njoftuar se ditën e nesërme do të ndërpritet energjia elektrike në...

Pedofili italian u arrestua në Tiranë, zbulohet abuzimi me 2 fëmijë shqiptarë

Një 45-vjeçar u arrestua disa ditë më parë në Tiranë, pasi ishte dënuar nga shteti italian për dhunë seksuale ndaj të miturve. ...

Lajmet e fundit