Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

tinka kurti

Botohet vepra “Tinka Kurti – Ditari i një bashkëshorti” me rrëfimet e panjohura për jetën e aktores së madhe, Veliaj: Je shembull frymëzimi për...

“Tinka Kurti - Ditari i një bashkëshorti” është një botim i veçantë, mes ditarit dhe albumit fotografik, i sjellë me shumë finesë për lexuesin...

Botohet libri “Tinka Kurti, ditari i një bashkëshorti”, rrëfimet që hedhin dritë mbi jetën artistike të aktores dhe rolet në skena

Promovohet në Tiranë, libri “TINKA KURTI, Ditari i një bashkëshorti” të autores Anila Mema. Libri është një përmbledhje e ditarit të bashkëshortit të aktores,...

Në ditën e saj të lindjes shoqet homazh pranë varrit të gazetares Zenepe Luka: E paharruar në zemrat dhe mendjet tona!

Margarita Xhepa, Tinka Kurti, Irini Qirjako dhe shumë personazhe të tjera janë mbledhur për të kujtuar gazetaren e njohur, Zenepe Luka e cila disa...

“Unë besoj! Ne do të fitojmë”/ Nga Robert Ndrenika e Tinka Kurti te Mariza Ikonomi e Eneda Tarifa, artistët shfaqen në mbështetje të PS...

Artistë dhe sportistë të njohur janë bërë bashkë në një video, të postuar sot në rrjetet sociale nga kryebashkiaku Erion Veliaj, në mbështetje të...

‘Mund të kenë halle të mëdha’, plas debati mes artistëve, Ndrenika i përgjigjet Budinës: Deri dje mbaje një golf leshi të pa larë, sot…

Regjisori Edmond Budina ka komentuar sot vendimin e artistëve të mëdhenj Robert Ndrenika dhe Tinka Kurti, për të marrë pjesë në spotin elektoral të...

Kurti dhe Ndrenika në spotet e PS, Budina: Mbështesin qeverinë që dhunon kolegët, mund të kenë halle më të mëdha

Regjisroi Edmond Budina komenton pjesëmarrjen e Robert Ndrenikës dhe Tinka Kurtit në spotet elektorale të Partisë Socialiste, që kërkojnë një mandat të tretë për...

‘Ata janë shitur’, plas debati në studio për Ndrenikën dhe Tinka Kurtin: Ç’i duan lekët ata? Turp të akuzosh një gjyshe 80-vjeçe që ka...

Në studion e “Open” ka agravuar debati mes numrit dy të PS, Taulant Balla dhe analistit Andi Bushati, lidhur me figurat që kanë marrë...

Sot gjithë ditën, do të shahet Tinka

Nga Frrok Çupi E çmuara Tinka, po të kërkojnë të të gjejnë; që në mëngjes po të kërkojnë. E ku dinë këta se ti jeton...

Pas Robert Ndrenikës, Rama “rrëmben” Tinka Kurtin, shfaqet në videon e radhës së kryeministrit: I duhet Shqipërisë, ai nuk ndalet kurrë (E PLOTË)

Kryeministri Edi Rama pas Robert Ndrenikës ka arritur të “rrëmbejë” edhe aktoren Tinka Kurti. Aktorja është shfaqur në spotin e radhës së Edi Ramës. Ajo...

Nis vaksinimi i PERSONALITETEVE në Air Albania, e para që vaksinohet është aktorja Tinka Kurti

Në stadiumin Air Albania ka nisur vaksinimi i personaliteteve, ashtu siç i quajti kryeministri Edi Rama. Sipas informacioneve, personi i parë...

Lajmet e fundit