Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

TIMS

Pas skandalit me TIMS, lihen të lirë Viktor Marku dhe Sebastiano Mali, të akuzuar për vrasjen e Hekuran Billës te “Komuna e Parisit”

Viktor Marku dhe Sebastiano Mali të cilët ishin si të dyshuarit kryesor për vrasjen e Hekuran Billës janë lënë të lirë. Bëhet me dije se...

Shqipëria pa sistemin TIMS, policia sqaron defektin: Për një kohë të shkurtër doli jashtë funksionit…

Ditën e djeshme newsbomb dhe disa media të tjera publikuan një lajm se sistemi TIMS kishte pësuar defekt dhe ishte jashtë kontrollit, ndërsa sot...

Denoncimi i fortë i gazetarit: Bashkë me Teatrin Kombëtar u shkatërrua edhe linja e serverave, Shqipëria 1 javë pa sistemin TIMS

Bashkë me shembjen e godinës së Teatrit Kombëtar është shkatërruar edhe rrjeti i serverave të sistemit TIMS, duke e lënë Shqipërinë për rreth 1...

E PAPRITUR/ TIMS-i: Agim KAJMAKU nuk ka dalë nga Shqipëria, policia gjen në banesë djalin e tij

Teksa mbetet mister vendndodhja e ish-kryetarit të Bashkisë së Vorës Agim Kajmaku, policia ka vazhduar me kontrollet në disa prej banesave në pronësi të...

“Kam udhëtuar disa herë drejt Italisë”, PD nxjerr të dhënat e TIMS për Valdrin Pjetrin nga viti 2002 deri në 2010

“Kam udhëtuar disa herë në drejtim të Italisë dhe kjo është lehtësisht e verifikueshme”, kështu deklaroi sot kryebashkiaku i ri socialist i Shkodrës, Valdrin...

Udhëtimet e Ballës jashtë shtetit, Policia nis hetim për gjetjen e “spiunit”

Opozita mesa duket ka bashkëpunëtorë edhe në radhët e Policisë së Shtetit . Pas publikimit nga deputeti demokrat Ervin Salianji, i të dhënave nga...

Balla kërkon ndërhyrjen e policisë për dëshminë e Kalajt, merr në dorë nga sistemi TIMS lëvizjet e Shkëlzen Berishës

Kreu i Komisionit Hetimor për çështjen CEZ, Taulant Balla ka kërkuar sot ndërhyrjen e policisë për të sjellë përpara deputetëve biznesmenin Nuel Kalaj. ...

Lajmet e fundit