Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
78 %
1.5kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
39 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

timonieri

VIDEO-FOTO/ Timonieri nuk ankoron dot anijen, Luigi Soreca dhe Anila Denaj kthehen andej nga erdhën, qytetarët i presin prej orësh për çeljen e sezonit...

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Sarandë, ku qytetarët po presin fillimin e ceremonisë së çeljes së sezonit turistik në Sarandë.Çelja e sezonit...

Deputeti i PD sulmon ashpër Ramën për mbledhjet e qeverisë: Gjithçka vjen rrotull timonierit të Republikës së re

Deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi ka vijuar sulmet kundër kryeministrit Rama dhe kreut të PD-së Lulzim Basha. Në një postim në rrjetet...

Lajmet e fundit