Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

timon

Edi Ramën e ndalon policia në Vlorë, efektivi çuditet kur e shikon në timon: Po ika unë, ju mori lumi

Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar në emisionin “Binjakët Shoë”, ku ka xhiruar edhe një pjess të vogël humoristike me vëllezërit Donald dhe...

Të dehur në timon dhe pa dokumente, arrestohen 3 persona në Fier

Policia e Fierit ka vënë në pranga tre persona, të cilët akuzohen për disa vepra penale. Sipas policisë, dy nga tre...

Të dehur dhe pa patentë në timon, arrestohen 2 vlonjatë

Policia e Vlorës ka arrestuar sot dy persona, të cilët akuzohen për shkelje të kodit rrugor. Sipas policisë në pranga kanë...

Të dehur dhe pa patentë në timon, arrestohen 2 persona

Policia e Elbasanit ka arrestuar dy persona, të cilët u kapën duke drejtuar automjetet në gjendje të dehur dhe pa dokumente përkatëse. Në pranga...

“Tapë” mbi timon, arrestohen 3 të rinj në Elbasan

Në kuadër të aksionit për parandalimin e aksidenteve rrugorë dhe verifikimin e kundërvatjeve, policia e Elbasanit ka arrestuar 3 persona. Sipas...

‘Tapë’ mbi timon, jepet MASA e sigurisë për Alban Hoxhën

Portieri i Partizanit, Alban Hoxha është liruar nga burgu pasi gjykata ka vendosur masën ‘detyrim paraqitje’. Mësohet se Hoxha duhet të...

I dehur në timon, motoçikleta me dy persona përfundon në kanal

Dy persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti me motoçikletë në aksin Këmishtaj – Divjakë. Policia ka arrestuar drejtuesin e...

Tapë në timon, arrestohet 30-vjeçari (EMRI)

Një 30 vjeçar është arrestuar në Fier pasi drejtonte automjetin në gjendje të dehur. I ndaluari është Orial Murataj, 30...

I dehur dhe pa leje drejtimi në timon, arrestohet vlonjati (EMRI)

Policia e Vlorës ka arrestuar një shtetas pasi drejtonte automjetin në gjendje të dehur dhe pa leje drejtimi. Në pranga u...

Drejtonin makinën të dehur, arrestohen 2 vlonjatë (EMRAT)

Policia e Vlorës ka arrestuar 2 drejtues mjetesh pasi drejtonin automjetin nën efektin e alkoolit. Në pranga u vu shtetasi Gentjan...

Lajmet e fundit