Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

tik tok

Sfida për Tik Tok sa nuk i mori jetën, 9-vjeçari gëlltit magnetin, i nënshtrohet operacionit për 4 orë

Një djalë 9 vjeçar në Skoci pothuajse vdiq pasi gëlltiti magnet të vegjël si pjesë e një sfide të TikTok, ka zbuluar nëna e...

Me pistoletë lodër dhe i mbuluar me çarçaf, burri në Korçë “marroset” pas Tik Tokut: Shtrihet në mes të qytetit dhe bën video

Një video që po bënte për në rrjetin social Tik Tok, i ka hapur probleme një burri në Korçë. Ky i fundit me një...

Arrestohet ylli i videove porno, harroi djalin e saj 4-vjeçar jashtë shtëpisë

Marrisa Cloutier, e njohur si ylli i “TikTok-ut” u arrestua nga policia pasi akuzohet për neglizhencë ndaj fëmijës së saj. Ka qenë një fqinj i...

“O bobo, ecim”, Policia identifikon 21 vjeçaren që bllokoi rrugën në Astir, i sekuestron Mercedesin luksoz dhe e gjobit me 500 mijë lekë, ishte...

Policia ka identifikuar 21-vjeçaren, e cila ndaloi mjetin në mes të rrugës dhe bëri video me shoqet për Tik Tok, duke krijuar një situatë...

Shtëpia e Bardhë fushatë me influencuesit në TikTok, Youtube dhe Twich për të bindur të rinjtë të vaksinohen

Numri i atyre që hezitojnë të marrin vaksinën kundër koronavirusit mbetet i lartë në SHBA, e madhe vijon të jetë edhe sasia e informacionit...

Deputetja e Kuvendit puth në buzë një vajzë dhe publikon videon: Është shoqa ime e ngushtë…

Aktorja e njohur Adriana Matoshi, njëherazi deputete e Kuvendit të Kosovës, së fundmi ka habitur ndjekësit përmes një videoje që ajo vendosi ta ndajë...

Zëri i dridhet nga të qarat, gjyqtarja e Elbasanit para KLGJ: Pse po goditem unë, kujt i kam shkelur në kallo?! Kjo që më...

Gjyqtarja e Elbasanit Enkeleda Kapedani, ka dalë sot para Këshillit të Lartë Gjyqësor ku do të vendoset për pezullimin ose jo të saj nga...

“Plas” gallata në rrjet, shikoni si e imiton aktorja e njohur gjyqtaren e Elbasanit

Kryetarja e Gjykatës së Elbasanit Enkeleda Kapedani, u vu në qendër të mediave për shkak të videove të postuar në “TikTok”, teksa i kishte...

Del tjetër video SKANDALOZE e gjyqtares Enkeleda Kapedani, dëgjon këngë “gangsta” dhe ngre gishtin e mesit, bën sikur gjuan me pistoletë

Një tjetër video e gjyqtares Enkeleda Kapedani është publikuar në rrjete sociale, video që ajo vetë i ka publikuar me herët në rrjetin social...

Denoncimi i gazetarit: Anëtarët e Këshillit të Lartë Gjyqësor i bënin “like” videove të gjyqtares së “mafias”: Si do ta hetojnë tani?!

Gazetari Flamur Vezaj shkruan për videot e kryegjyqtares së Elbasanit Enkeleda Kapedani, të cilat u bënë virale në rrjetet sociale pasi ajo pozonte në...

Lajmet e fundit