Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

tifozet

“Hysaj nuk është krimb, është shqiponjë”, Erion Braçe u “vërsulet” tifozëve të Lazio për futbollistin e Kombëtares: Idiot, fashizimi është krim

Erion Braçe, zv.kryeministri i Shqipërisë ka reaguar sërish për “çështjen” Hysaj. Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare është në qendër të kritikave nga tifozët e Lazios...

VIDEO/ Pak orë para finales së EURO 2020, tifozët e Anglisë rrihen me grushta me njëri-tjetrin

Angli-Itali është finalja e madhe e EURO 2020, me sfidën do të luhet në orën 21:00 në “Wembley”. Vtëm pak orë para ndeshjes tifozët e...

UEFA merr vendimin: Ndeshja e madhe europiane do të luhet me tifozë

Pandemia COVID-19 gati sa nuk i dha fund të gjitha kampionateve të futbollit për sezonin 2019-2020, por vendosmëria e disa federatave bëri që në...

STUDIMI/ Tifozët e ‘zjarrtë’ të rrezikuar nga sulmi në zemër

Tifozët e devotshëm të futbollit përjetojnë nivele të larta të stresit , ndërsa shikojnë ekipin e tyre duke luajtur, duke rrezikuar edhe veten nga...

Inagurimi i ‘Arenës Kombëtare’, tifozët thërrasin në kor gjatë ceremonisë ‘Rama Ik’ (VIDEO)

Ndërkohë që kryeministri Edi Rama po mbante fjalën e tij në Inagurimin e Stadiumit ‘Air Albania’, tifozë të shumtë dëgjohen teksa me thirrje në...

‘Ky qytet ishte, është dhe do jetë i kuq’, Braçe u përgjigjet tifozëve të Tiranës: Ej çuna…

“Ju nuk keni lidhje me këtë qytet, aq sa Braçja me basketbollin”, ishte kjo banderola e tifozëve të Tiranës gjatë ndeshjes së derbit në...

Arrestohen dy organizatorët e protestës kundër ekstradimit të Ballist Morinës

Pak minuta më parë, policia ka arrestuar në rrugët e Tiranës, dy nga organizatorët e protestës së tifozëve shqiptarë kundër ekstradimit të Ballist Morinës...

Tifozët e Partizanit sherr me tifozët e Kukësit jashtë stadiumit

Pas përfundimit të ndeshjes Partizani-Kukësi 1-1, tifozët e të dyja skuadrave janë përplasur fizikisht dhe verbalisht mes tyre. Ngjarja ka ndodhur jashtë...

Sherr masiv në Laprakë, grupi i të rinjve dhunojnë dy bashkëmoshatarët (Video)

Një sherr masiv mes disa të rinjve ka ndodhur pak minuta më parë disa metra larg kryqëzimit të Laprakës. Dyshohet se në sherr janë...

Ultrasit bardheblu përleshen me lojtarët e Tiranës, tifozët e Partizanit përfitojnë nga momenti për të provokuar

Skuadra e Tiranës është hasur me një situatë të vështirë ditën e sotme në kompleksin stërvitor “Skënder Halili”. Tifozët bardheblu kanë...

Lajmet e fundit