Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

tifozet holandeze

NDODH EDHE KJO! Tifozi hollandez i vjedh targën shqiptarit: Po s’e bëtë një gjë të tillë, mos ejani më në Tiranë

Një tifoz ultras i ekipit holandez të Feyenoord-it ka arritur të vjedhë targën e një makine në Tiranë. Fotografinë ai e ka shpërndarë në rrjetet...

VIDEO/ Këndonin poshtë pallatit të Sali Berishës, banorët nuk durojnë më, u hedhin ujë dhe sende tifozëve holandezë

Tifozët e parë holandezë kanë mbërritur në Shqipëri, në pritje të finales së Conference League, ku ekipi i tyre Feyenoord do të ndeshet me...

Lajmet e fundit