Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022

TAG

tifoze

Policia plas në tokë tifozin e Feyenoord dhe i vendos prangat, tension me ultrasit holandezë jashtë stadiumit

Është tensionuar situata para Pallatit të Kongreseve mes tifozëve hollandezë dhe policisë. Tifozët hollandezë kanë tentuar që “çajnë” kordonine  policisë për tu përplasur me tifozët...

Rama: Në aeroportin “Nënë Tereza” kanë mbërritur mbi 20 mijë vizitorë dje dhe sot

Kryeministri Edi Rama bën me dije se në aeroportin "Nënë Tereza", sot ka patur fluturim rekord. Përmes një postimi në facebook, Rama njofton se...

Efektet e birrës, tifozët e Feyenoord s’arrijnë të shkojnë në tualetet publike, urinojnë në mes të rrugës

Një pamje e turpshme vjen nga tifozët e Feyenoord që s’i duket kryejnë nevojat e tyre, ku tu vijë. Në fotot shihet sesi një grup...

Për një “s” që ti e vë, tifozët e Feyenoord provokojnë Romën: Më puthni në prapanicë…

Tifozët holandezë nuk ndalojnë së provokuari tifozët italianë. Tre tifozë të Feyenoord janë parë në rrugë me një bluzë që provokon jo pak ata të...

Tifozët holandezë “zbarkojnë” në Durrës, ja si po e kalojnë natën para finales së madhe (FOTO)

Tifozët holandezë kanë mbërritur sot në Shqipëri, një natë para finales  së madhe të Conference League, ku italianët e Romës dhe holandezët e Feynoord,do...

VIDEO/ Përplasen tifozët e Tiranës dhe Vllaznisë në pushimin e ndeshjes, përdoren fikëse zjarri ndaj ultrasve, dhjetra stola të thyer (Policia në fushë)

Pushimi i ndeshjes mes Tiranës dhe Vllaznisë ka sjellë përplasje mes tifozëve të dy ekipeve në “Air Albania”. Edhe pse të ndarë në sektorët...

Trump shkon në stadium për të parë ndeshjen, tifozët thirrje kundër tij: Mbylleni në burg! (VIDEO)

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka qenë i pranishëm së fundmi për të ndjekur një ndeshje bejsbolli, mes klubeve Washington Nationals dhe...

Policia e shtetit bën ndryshimet e mëdha, përjashtim nga stadiumet dhe gjoba të majme për tifozët

Policia e shtetit shqiptar ka bërë me dije se do të nisë aplikimin e gjobave dhe përjashtimet nga stadiumet për tifozët që kryejnë shkelje....

Lajmet e fundit