Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

tifoz

“Vishi prapë bluzat e Juves se shkum për l***”, Rama batuta me tifozin bardhezi: Ia dhamë trajnerin Interit se u bë si LSI-ja, ne...

Kryeministri Edi Rama njihet si një tifoz i zjarrtë i Juventusit dhe këtë e tregon në çdo dalje televizive, ndërsa shpeshherë në takime me...

Nuk i pëlqeu arbitrimi, tifozi tenton të shtypë gjyqtarin me makinë (VIDEO)

Një incident i çuditshëm ka ndodhur në Afrikën e Jugut. Një tifoz ka hyrë në fushë me makinë dhe ka tentuar...

Edi Rama nuk heq dorë nga pasioni i tij, shkon në Përmet me një mision të vetëm

Kryeministri Edi Rama nuk heq dorë nga pasioni i tij për basketbollin. Këtë pasdite ai ka shkuar në Përmet për t'i...

Çmenduria e tifozëve shqiptarë, ja çfarë bëjnë për skuadrën e zemrës (Foto)

Ndjenja e tifozërisë në Shqipëri, sidomos në vitet e fundit është rritur së tepërmi, sigurisht duke ndjekur të tjera mënyra përkrahjeje të skuadrave, krahasuar...

Flet shqiptari që pushtoi mediat botërore: Vizatimi i fytyrës, është kthyer në traditë për mua

Besmir Limani  është djaloshi me origjinë nga fshati Tatesh i Strugës i cili jeton në Winthertur të Zvicrës, ndërsa për imazhin e tij si...

Tmerr në Brazil, tifozi goditet deri në vdekje në fushën e lojës

Në ndeshjen CSA-CRB, hyrja në fushë e tifozëve ka rezultuar fatale për një prej tyre. Ngjarja tmerruese ka ndodhur në kampionatin Alagoano në Brazil,...

Tifozi humb jetën në stadium, pas ndeshjes Flamurtari-Kukësi

Një tifoz ka humbur jetën ditën e sotme, teksa kishte shkuar të ndiqte gjysmëfinalen e ndeshjes së Kupës së Shqipërisë, Flamurtari- Kukësi (0-2). ...

Erion Braçe një tifoz i papërmbajtur: Pallohet lehtësisht…

Deputeti Erion Braçe është një tifoz i madh i sportit. Në kampionatin shqiptar të gjithë e njohin si tifozin e çmendur të Partizanit por...

Lajmet e fundit