Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

TAG

Thumane

Gjysmë ton drogë në makinë: Polici në kërkim, arrestohet ish-doganieri (EMRI-FOTO)

Nga ana jonë është njoftuar Drejtoria e Përgjithshme e Standarteve Profesionale në Policinë e Shtetit, e cila ka bërë pezullimin e menjëhershëm nga...

Masakra e Thumanës, dërgohen për gjykim 8 persona, 4 prej tyre të akuzuar për vrasjet

Prokuroria e Krujës ka dërguar për gjykim 8 persona, 4 prej të cilëve për “vrasje në rrethana cilësuese..” dhe 4 të tjerë për “përkrahje...

Lajmet e fundit