Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

TAG

Thoma Gellci

Gjoba ndaj gazetares që përmendi Olsi Ramën, deputetja ka një thirrje për drejtorin e RTSH

Deputetja e PD-së Albana Vokshi ka reaguar lidhur me gjobitjen që i’u bë gazetares së RTSH-së Anduena Llabani (Jaupi). Kjo e fundit u gjobit...

Mbrëmë u shpall fituesi në festivalin e 56-të, drejtori i RTSH shkruan dy fjalë për këto EMRA

Dhe , se fundi, por jo nga rendesia, nje falenderim per Eugent Bushpepen. Ishte fat per festivalin qe pati nje kenge te tille...

Bllokimi i sinjalit nga RTSH, flet drejtori për newsbomb.al: Kjo është arsyeja, televizionet të lidhin kontrata ose…

Punimet në Kuvendin e Shqipërisë kanë nisur me një vendim të papritur nga ana e Televizionit Publik Shqiptar. TVSH ka vendosur...

Drejtori i RTSH krenar për punën e bërë: Në një muaj katër produksione të mëdha, 2017 viti i transformimit

Drejtori i Përgjithshëm i Radio Televizionit Shqiptar, Thoma Gëllçi ndihet krenar për punën e kryer në vetëm një muaj nga ky televizion. ...

Lajmet e fundit