Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

thoma gellçi

RTSH çel garën për drejtorin e ri, kandidatët do të dorëzojnë dokumentet në zarf (AFATI KOHOR)

Këshilli Drejtues i Radio Televizionit Shqiptar është mbledhur këtë të enjtë dhe ka vendosur të çelë zyrtarisht garën për postin e Drejtorit të Përgjithshëm...

I akuzuar për abuzim me tenderin e RTSH, flet avokati: Thoma Gëllçi nuk ka kryer shkelje, SPAK dhe Prokuroria duan ta bëjnë çështjen të...

Dorian Matlia, avokati i ish-drejtorit të RTSH, Thoma Gëllçi ka deklaruar mbrëmjen e sotme se klienti i tij nuk ka kryer asnjë shkelje dhe...

I akuzuar për abuzim me tenderin e RTSH, Gjykata e Posaçme lë në burg Thoma Gëllçin, avokati: Do ta apelojmë vendimin!

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO), lë në burg ish-drejtorin e RTSH Thoma Gëllçi. Vendimi është dhënë pak minuta më...

Lajmet e fundit