Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

thodex

Policia turke kthehet “duarbosh”, nuk kap dot biznesmenin e kriptomonedhave dhe largohet nga Shqipëria, Faruk Fatih Ozer “e përpin dheu”

Përfundon pa rezultat operacioni i forcave turke të policisë, të cilat erdhën në Shqipëri për të kapur Faruk Fatih Ozer. Biznesmeni i kriptomonedhave hyri...

Mediat turke: Arratiset në Shqipëri themeluesi i kompanisë së kriptomonedhave që vodhi 2 miliardë dollarë, Turqia kërkon ekstradimin e tij

Faruk Fatih Ozer, themeluesi i kompanisë “Thodex”, i cili akuzohet për vjedhjen e 2 miliardë dollarëve, është arratisur në Shiqpëri.Lajmin e bëjn ëtë ditur...

Lajmet e fundit