Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

thirrje qytetareve

Taulant Balla vaksinohet kundër Covid-19

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka marrë dozën e parë të vaksinës anti-Covid. Përmes një postimi në rrjetet sociale Balla ka...

‘Protestës së Astirit i bashkohen banorët e Lanës’, Basha thirrje qytetarëve: Tregoni rezistencë

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka folur mbrëmjen e sotme nga protesta e banorëve të Astirit, të cilët kanë bllokuar rrugën për të...

Protesta e opozitës, Ambasada Amerikane thirrje qytetarëve: Shmangni lëvizjet

Ambasada Amerikane u ka bërë thirrje qytetarëve të saj që të shmangin lëvizjet ditën e nesërme në  kryeqytet. Për shkak të protestës së opozitës,...

Marshimi në këmbë i naftëtarëve drejt Tiranës, ish-kryeministri ka një thirrje për…

Ish-kryeministri Berisha ka reaguar në lidhje me marshimin në këmbë drejt Tiranës të naftëtarëve të Ballshit dhe Fierit. Ish-kryeministri pasi ka akuzuar...

8 vatra zjarri në gjithë Shqipërinë, Emergjencat Civile thirrje qytetarëve

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 8 vatra zjarri në disa qarqe të vendit.  Në operacione për...

Lajmet e fundit