Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

thirrje autoriteteve

Zjarr i madh në malin e Tomorrit, Meta thirrje autoriteteve: Merrni masa të emergjencës dhe ndërhyni nga ajri, po digjet një pasuri publike

Presidenti i vendit Ilir Meta ka reaguar për rënien e zjarrit në malin e Tomorrit paraditen e sotme, duke djegur disa hektarë me pisha. Përmes...

Bora bllokon rrugët, banorët e Kalasë së Dodës thirrje autoriteteve: Kemi frikë mos sëmuren fëmijët

Moti i keq me borë ka sjellë probleme në disa zona të ndryshme të Shqipërisë. Disa fshatra të rrethit të Dibrës...

Lajmet e fundit