Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

thirre

Protesta kundër HEC-eve: Banorët përplasen me Policinë, shoqërohen 19 persona

Përplasje mes banorëve dhe forcave të policisë kanë ndodhur ditën e sotme në “Rrugën e Kombit”, ku janë shoqruar për në komisariat 19 persona. Dhjetra ...

Lajmet e fundit