Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

thike

E RËNDË/ Shqiptari vret me thikë gruan në Greqi dhe dorëzohet në polici, fqinja greke paralajmëroi në facebook: Ai do ta therë atë (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen Dhafni në Athinë, ku një 40-vjeçar shqiptar ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij. Anisa dhe Florand...

EMRI/ Ndërron jetë 26 vjeçari shqiptar në Itali, u qëllua disa herë pas shpine me thikë për prishje të pazareve të drogës

Ka ndërruar jetë në spitalin e Romës 26 vjeçari shqiptar Atjon Lopci, i cili u godit me thikë ditën e djeshme nga disa bashkatdhetarë...

Plagoset me thikë shqiptari në Romë, shtrohet në spital në gjendje kriktike, autorët e goditën në shpatull dhe bark

Një 27 vjeçar shqiptar, emër i njohur për policinë, është plagosur me thikë në shpinë pas një konflikti  me dy të rinj në Romë. Ngjarja...

E RËNDË/ Vritet me thikë pas sherrit me fqinjin 57 vjeçari shqiptar në Itali

Një 57 vjeçar shqiptar është vrarë me thikë nga fqinji i tij në qytetin e Novarës në Itali.Mediat italiane raportojnë se fillimisht fqinjët kanë...

I ngulën thikën në zemër, ky është 27-vjeçari shqiptar që humbi jetën në Mykonos

Personi që shihni në foto është 27-vjeçari, i cili humbi jetën në Mykonos pas një debati me bashkëkombas të tij. Mediat greke bëjnë me dije...

Panik në Greqi/ 54 vjeçari arratiset nga spitali psikiatrik dhe plagos me thikë në rrugë 4 persona (VIDEO)

Një 54 vjeçar ka sulmuar me thikë kalimtarët në  duke plagosur katër persona në Zografou të Greqisë.  Mediet greke raportojnë se 54 vjeçari ishte...

Plas sherri në Durrës, 40 vjeçari plagos me thikë 2 sirianët, arrestohet nga policia (EMRI)

Një sherr për motive të dobëta ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës, ku nuk ka munguar as përdorimi i armëve të ftohta.Për pasoje...

Qëllohet me thikë në zemër zyrtari grek, vëllai e gjen të mbuluar në një “pellg” me gjak në magazinën e shtëpisë (DETAJE)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një 56 vjeçar është gjetur i vrarë në banesën e tij. Mediet në Greqi raportojnë...

Sherr në Pustec, 59 vjeçari plagoset me thikë nga vëllai i tij, policia arreston autorin

Një sherr për motive të dobëta ka ndodhur mes dy vëllezërve në një lokal në fshatin Liqenas të Pustecit.61 vjeçari K.M ka qëlluar me...

Plagosi rëndë me thikë të riun, arrestohet 24-vjeçari në Tiranë (EMRAT)

Një 24-vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës pasi më 13 Qershor goditi me thikë një 30-vjeçar. Burime për policinë bëjnë me dije se në...

Lajmet e fundit