Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

thika

Përleshje me thika mes shqiptarëve dhe serbëve për një lojë futbolli

Fëmijët e tyre po luanin futboll për dy ekipe të ndryshme, ndërsa baballarët e tyre, njëri shqiptar (Emini 51 vjeç) dhe tjetri serb (Ivica,...

Horror në Finlandë, agresori masakron me thikë qytetarët në mes të rrugës

Një person i paidentifikuar ka nisur të qëllojë me thikë disa persona derisa ka ndërhyrë policia duke e neutralizuar.   Sulmi...

Sherr me thika në gjimnaz, dy të rinj përfundojnë në spital

Një sherr me thika ka ndodhur në Shkollën e Mesme Bujqësore Irakli Terova në Korçë. Dy të rinj 17 dhe 19 kanë përfunduar në...

Sherr me thikë, plagoset rëndë 50-vjeçari

Një 50-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë pas konfliktit me dy persona të tjerë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme...

Përleshje me thika në Korçë, një i plagosur rëndë

Një sherr me thika një një lokal të fshatiti Vreshtas në Korçë ka përfunduar me një person të plagosur rëndë. Mësohet se...

Lajmet e fundit