Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

TAG

thika

Kaos në pikat e karburantit, plas sherri me thika mes shoferëve për pak benzinë (Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Londër pasi pritja e gjatë dhe radhët në pikat e karburantit kanë irrituar britanikët të cilët kanë...

16 vjeçarët sherr me thika në Tiranë, dy shokët plagosin bashkëmoshatarin e tyre

Një 16 vjeçar ka mbetur i plagosur pasditen e sotme në Tiranë. Ai është plagosur me thikë nga dy bashkëmoshatarë të tij. "Më datë 13.09.2021,...

EMRI – VIDEO/ Arrestohet 44 vjeçari në Tiranë, policia i sekuestron mbi 1 kg kokainë dhe 39 thika

Haxhi Mykaj është 44 vjeçari që ka rënë në prangat e policisë gjatë operacionit të koduar “Chivas Regal”. Ai u kap në flagrancë në rrugën...

Sherr me thika në Tiranë, një person përfundon në spital

Një person ka mbetur i plagosur pasditen e sotme në Tiranë, si paosjë e një sherri me thika. Policia bën me dije, se rreth orës...

Plas SHERRI në lagjen e plazhit në Durrës, plagosen me thikë 2 vëllezër

Plas sherri në lagjen e plazhit në qytetin e Durrësit. Dy vëllezër me inicialet A.H, 23 dhe 19 vjeç kanë mbetur të plagosur me...

Sherr me thika në Durrës, 34 vjeçari përfundon në spital

Një sherr me thika ka ndodhur në Durrës, si pasojë e të cilit është plagosur një 34 vjeçar. Lidhur me këtë...

Sherr me thika në një lokal në Shkodër, plagoset 20 vjeçari, arrestohet autori (EMRI)

Një sherr me thika ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Shkodër, ku është plagosur një i ri. Si pasojë e sherrit...

Porositi ‘biçakun’ online në ebay, 37 vjeçari nga Patosi dënohet me 8 muaj burg

Një ngjarje e rrallë ka ndodhur në qytetin e Patosit, ku një 37 vjeçar është dënuar me 8 muaj burg për shkak se kishte...

Sherr me thika mes dy të rinjve, plagoset 17-vjeçari në Durrës

Një sherr me thika mes dy të rinjve ka ndodhur në Durrës, ku njëri prej tyre ka përfunduar i plagosur në spital. ...

Sherr me thika, plagoset 16-vjeçari në Durrës

Një 16-vjeçar është plagosur me thikë në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur pas mesnate, ndërsa adoleshenti me inicilale E. Xh...

Lajmet e fundit