Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
27 °
Hën
32 °
Mar
32 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

thika

Sherr me thika në një lokal në Elbasan, plagoset 33-vjeçari (Emrat)

Një sherr me thika ka ndodhur orët e para të mëngjesit në Elbasan, ku është plagosur një 33-vjeçar. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur...

Të gjitha rrugët të çojnë në Tiranë! Mediat fqinje jehonë finales: Tifozët vodhën thikat në restorantin italian, holandezë kaluan nga Mali i Zi të...

Mediat italiane janë hapur këtë të enjte me finalen e madhe të Conference League që u mbajt Tiranë. Ekipi i tyre, Roma arriti të...

Sherri nisi për motive të dobëta, një person qëllon me thikë kunatin në Durrës

Një person ka mbetur i plagosur me thikë në Durrës, si pasojë e një sherri verbal që ka degraduar më pas. Mësohet se i...

Të rinjtë shkojnë për kalçeto në Kamëz, përfundojnë duke u qëlluar me thika, 26 vjeçari dërgohet në spital

Një 26 vjeçar ka mbetur i plagosur në ambientet e një kalçetoje në Kamëz, pasi kishte shkuar aty për të luajtur bashkë me shokët...

FOTO/ Civilët futen në shkollë dhe kontrollojnë nxënësit, kapin dy pistoleta, thika dhe hashash

Policia e Ferizajt ka zhvilluar një aksion në disa shkolla të qytetit, pas informacione se nxënës dhe persona të tjerë lëvizin me sende të...

EMRAT/ Një vajzë futi në sherr disa djem, detaje nga përplasja me thika në Elbasan, një vëlla ndërroi jetë, tjetri në gjendje kritike

Detaje të reja kanë dalë nga sheri me thika në Elbasan, që i mori jetën Florenc Kovaçit, 28 vjeç, ndërkohë që vëllai i tij...

E RËNDË në Elbasan/ Sherr me thika mes të rinjve, ndërron jetë njëri vëlla, tjetri në gjendje kritike në spital

Një sherr me thika ka ndodhur mbrëmjen e sotme mes disa të rinjve në Elbasan. Mësohet se një 26 vjeçar ka ndërruar jetë si...

Plas sherri me thika në Pogradec, 19 vjeçari dërgohet me urgjencë në spital

Një ssherr me thika ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Pogradecit. Si pasojë, ka mbetur i plagosur me thikë 19 vjeçari A.T. I...

Kaos në pikat e karburantit, plas sherri me thika mes shoferëve për pak benzinë (Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Londër pasi pritja e gjatë dhe radhët në pikat e karburantit kanë irrituar britanikët të cilët kanë...

16 vjeçarët sherr me thika në Tiranë, dy shokët plagosin bashkëmoshatarin e tyre

Një 16 vjeçar ka mbetur i plagosur pasditen e sotme në Tiranë. Ai është plagosur me thikë nga dy bashkëmoshatarë të tij. "Më datë 13.09.2021,...

Lajmet e fundit