Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

thesai i SHBA

Në “grup” me Kim Jong-un dhe Bashar al-Assad, ambasadorja Kim: Thesari i SHBA i ka vendosur sanksione Vladimir Putin, është jashtëzakonisht e rrallë…

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim shkruan se thesari i SHBA ka vendosur sanksione ndaj Presidentit rus Putin, Ministrit të Jashtëm Lavrov, Ministrit të...

Lajmet e fundit