Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
26 °
Sht
26 °
Die
24 °
Hën
25 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

therri me thike

Theren 4 nxënës në shkollën e mesme teknike, policia arreston dy persona

Katër nxënës sot janë therur me thikë në shkollën e mesme teknike në Poklek të Drenasit në Kosovë, ka njoftuar policia kosovare. ...

Shqiptari që vrau me thikë gruan takon në arrati avokatin më të mirë në Greqi, por ai i vë një kusht

Autoritetet greke janë ende në kërkim të Klodi (James) Lesit, shqiptarit që para 11 ditësh vrau gruan e tij dhe u zhduk me të...

Lajmet e fundit