Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

Theresa Mingus

Me barkun e fryrë dhe celulit, pozat pa ‘Photoshop’ të Selena Gomez po bëjnë “namin” në rrjete sociale

Selena Gomez mesa duket po bëhet influencuesja e parë në botë që “respekton” ligjin e Norvegjisë, ose ndoshta ka zgjedhur vetë që të publikojë...

Lajmet e fundit