Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

themeluesit e pd

Themeluesit e Partisë Demokratike DEKLARATË të papritur: Të dorëhiqet MENJËHERË Lulzim Basha, Gazment Bardhi dhe gjithë nënkryetarët!

Themelues, anëtarë të PD, anëtarë të Kryesisë, të Këshillit Kombëtar, anëtarë të Forumit Rinor, studentë të dhjetorit 1990, kërkojnë dorëheqjen e menjëhershme të Lulzim...

Lajmet e fundit