Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

Themeluesi i PD ne Lushnje

AIDSSH përkujton Sherif Kaloshin, themeluesit të PD në Lushnje do t’i bëhet ekspozitë dokumentare

Autoriteti për Informim mbi Dokumentet e ish-Sigurimit të Shtetit, i ka shprehur ngushëllimet familjes dhe të afërmve të ish të përndjekurit dhe njërit prej...

Lajmet e fundit