Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

The SUN/ Gazeta angleze shkruan ‘KOSOVO’ e në vend të ‘O’ vendos një zemër

The SUN/ Gazeta angleze shkruan ‘KOSOVO’ e në vend të ‘O’ vendos një zemër

Duket se entuziazmi dhe kënaqësia është kthyer njëlloj në Londër, ku shtypi sportiv anglez ka qenë shumë pozitiv për atmosferën që futbollistët e Kosovës...

Lajmet e fundit