Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

teuta krasniqi

Afrona uroi vajzën e Bleros për ditëlindje, por ja çfarë mendon ish-bashkëshortja Teuta

Ditën e sotme vajza nga martesa e parë e këngëtarit, Blero feston ditëlindjen. Për këtë nuk ka munguar as urimi i...

Blero ftoi ish gruan në dasmë, Teuta Krasniqi befason me përgjigjen

Këngëtari i njohur Blero një javë më parë në një dalje televizive në Kosovë u shpreh se në dasmën e tij me modelen Afrona...

U divorcua me këngëtarin e njohur shqiptar, aktorja më e lumtur se kurrë krah burrit

Aktorja bukuroshe Teuta Krasniqi është një nga aktoret më të dashura për publikun. Teuta numëron një numër të madh rolesh në film...

Ish-bashkëshortja e këngëtarit të famshëm shqiptar del nudo dhe me skena të forta erotike në film

Ish bashkëshortja e këngëtarit Kosovar Blero është bërë pjesë e filmit “Ëngjëjt janë larg”.  Aktorja Teuta Krasniqi ka një ndër rolet...

Ish gruaja e Bleros pranon shtatzëninë me Adonisin dhe tregon se çfarë i ka thënë vajza e saj Tara për këtë (VIDEO)

Ish bashkëshortja e Blero Muharremit, Teuta Krasniqi, pranon shtatzëninë e saj me Adonisin. Teuta është tre muajshe shtatëzënë dhe thotë se ende...

Blero komenton skenat nudo të ish-gruas

Teuta Krasniqi, ish bashkëshortja e Blero Muharremit, gjithashtu aktore në filmin“Distant Angels” është e përfolur mjaft në media e rrjetet sociale së fundmi për...

Gjergj Xhuvani zhvesh ish gruan e Bleros (FOTO+18)

“Distant Angels” ose "Engjëjt janë larg" sjell lakuriqësisht  Teuta Krasniqin, ish bashkëshorten e Blero Muahrremit. Filmi është i regjisorit Gjergj Xhuvani dhe do të...

Ish- gruaja e Bleros, martohet sërish me…

Pak muaj më parë, Teuta Krasniqi bëri të ditur lidhjen e saj me trajerin e fitnesit, Adonis Morinën. Detajet u mbajtën hermetike dhe çifti nuk...

Lajmet e fundit