Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

Testimi i virgjërisë

“Kthimi i virgjërisë” me qepje do të ndalohet me ligj në Angli

Testimi i virgjërisë, ku gratë ekzaminohen për të parë nëse himeni i tyre është i paprekur dhe “operacioni i riparimit”, do të vendoset i...

Lajmet e fundit