Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

testikuj

Humbi testikujt nga dhuna e mbikëqyrësit, Gjykata në Kanada dëmshpërblen shqiptarin me rreth 300,000 dollarë

Gjykata e Lartë e Ontarios në Kanada ka dëmshpërblyer me një shumë marramendëse një shtetas shqiptar, i cili është poshtëruar dhe dhunuar nga mbikëqyrësi...

Adoleshentit ia heqin një testikul pasi iu përdrodh në gjumë

Një djaë i vogël i është nënshtruar operacionit për heqjen e një testikuli pasi iu përdrodh gjatë natës duke marrë ngjyrë të zezë dhe...

Lajmet e fundit