Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
18 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

testi i gjuhes se huaj

Ministrja tha “kanë shkëlqyer”, publikohen rezultatet e Gjuhës së Huaj për maturantët: Dyfishohet numri i ngelësave, numërohen me gishta ata që kanë marrë 10

Sot ministrja e Arsimit, Rinisë dhe Sporteve, Evis Kushi tha se një pjesë e mirë e maturantëve kanë shkëlqyer në testin e gjuhës së...

Lajmet e fundit