Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

testi i gjuhe letersise

Publikohen notat e testit të Gjuhë-Letërsisë, në mbi 32 mijë maturantë vetëm 2 kanë marrë 10 absolute, shumica te 7 dhe 8

Sot janë publikuar rezultatet e testit të Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë, për maturën 2020-2021 dhe për 32.684 maturantë që kanë testuar dijet e tyre....

Skandali: Publikohet në Facebook i gjithë provimi i Letërsisë për Maturën

Vetëm 10 minuta pas nisjes së testit të Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë për maturën, të gjitha pyetjet kanë përfunduar të publikuara në rrjetet sociale. Testi...

Pyetja që na kishte shpëtuar të gjithëve nga testi i ‘famshëm’, e zbulon FUGA: A e di ministria e Arsimit se Shqipëria nuk rrethohet...

Nga Artan Fuga A e di ministria e arësimit se Shqipëria nuk rrethohet nga oqeane !!! Gomarlliqet e pyetjes të 11...

Fuga kap ‘gafil’ ministrinë e Arsimit me pyetjen 15 në testin e Gjuhë-Letërsisë: Nuk dinë!

Pyetja e 15 e testit të gjuhës dhe letërsisë: Turi Karamelja bëhet alpinist! Nga Artan Fuga Jepet një foto ku një...

Lajmet e fundit